darmowa dostawa od 300 zł, wysyłka w 24 h!

AIGREDOUX

AIGREDOUX to luksusowa francuska marka, której misją jest tworzenie wyjątkowych produktów zapewniających unikalne doznania dla najbardziej wymagających osób.

Piękno, klasyka i subtelność form to kluczowe wartości, którym marka AIGREDOUX hołduje nieprzerwanie od 25 lat oferując swoim klientom jedne z najbardziej wyjątkowych produktów na świecie.

Tworząc swoją ofertę AIGREDOUX zaczyna od wyboru najlepszych materiałów o najwyższej jakości włókien i splotów.

Dzięki procesowi produkcji doprowadzonemu do perfekcji każdy szef i ścieg jest idealny. Aby zaspokoić każdy gust AIGREDOUX dysponuje bogatą ofertą kolorów, wykończeń, kolekcji i rozmiarów do wyboru.

Dzięki temu AIGREDOUX projektuje i tworzy najbardziej ekskluzywną pościel i tekstylia domowe.

Na każdym etapie procesu produkcyjnego, projektanci AIGREDOUX angażują całe swoje doświadczenie w dążeniu do doskonałości, zmieniając marzenia klientów w rzeczywistość.

Wszystkie projekty AIGREDOUX powstają w siedzibie we Francji i stamtąd są wysyłane na cały świat, gdzie zdobią łóżka i stoły w najpiękniejszych jachtach, najbardziej ekskluzywnych hotelach i najbardziej eleganckich rezydencjach. Uzupełniają one wzory najwybitniejszych architektów i projektantów wnętrz.

Produkty AIGREDOUX to wyrafinowana prostota. Są ponadczasowe. Są nie tylko odzwierciedleniem stylu ale stylem samym w sobie. Zapewniają wielozmysłowe doznania.

Są one wyrazem ludzkiej potrzeby bycia innym. Wyjątkowym. Spełnieniem marzeń i pragnień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl