darmowa dostawa od 300 zł, wysyłka w 24 h!

RODO

RODO

Ochrona Twoich Danych Osobowych jest dla nas bardzo i ważna.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań żeby Twoje dane były bezpieczne oraz działać zgodnie z wymogami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) (dalej również: „RODO”) oraz innymi aktualnie obowiązującymi, tj. przez cały okres przetwarzania określonych danych, przepisami prawa o ochronie danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest MARCIN PAWŁOWSKI prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MAVENTARA MARCIN PAWŁOWSKI wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności: ul. Przyjazna 11, 05-502 Piaseczno, NIP 1230916973, REGON 015566365, adres poczty elektronicznej: maventara@maventara.pl, adres do doręczeń: ul. Herberta 28, 05-500 Piaseczno - zwana dalej „Administratorem” i będąca jednocześnie Usługodawcą Sklepu Internetowego Sprzedawcą.

Wszystkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych możesz kierowac na nasz adres email: maventara@maventara.pl

Wszystkie Twoje prawa związane z Twoimi danymi osobowymi opisaliśmy szczegółowo w naszej polityce prywatności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jej treścią po kliknięciu w poniższy link:

Polityka prywatności


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl