darmowa dostawa od 300 zł, wysyłka w 24 h!

Formy płatności

Poniższe sposoby płatności są dostępne do wyboru w trakcie składania zamówienia i zależą od metody dostawy.

Przelew natychmiastowy online:

Dzięki wybraniu tej formy płatności już po kilku minutach od momentu zapłaty otrzymają Państwo potwierdzenie, że środki pojawiły się na naszym koncie. Wystarczy wybrać na liście swój bank a następnie kliknąć "zamawiam". Zostaną Państwo przekierowani na stronę gdzie można natychmiast zapłacić za zakupy.

Płatność kartą:

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Wpłata na konto:

Po wybraniu tej opcji otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz informacją jaką kwotę należy wpłacić. Prosimy o wpisanie w temacie przelewu numeru zamówienia otrzymanego w mailu lub imienia i nazwiska. Pozwoli nam to szybko zidentyfikować Państwa wpłatę. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie wyślemy do Państwa maila z potwierdzeniem dokonania wpłaty oraz informacją o terminie wysyłki paczki.
Poniżej podajemy nasz numer konta:

MAVENTARA Marcin Pawłowski

21 2490 0005 0000 4500 2068 1079 

Pobranie przy odbiorze:

Ta forma płatności polega na dokonaniu płatności kurierowi przy odbiorze paczki, jeżeli wybrali Państwo opcję "pobranie przy odbiorze", lub przy opcji "odbiór osobisty" zapłacie za towar na miejscu wydania paczki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl