Poniższe sposoby płatności są dostępne do wyboru w trakcie składania zamówienia i zależą od metody dostawy.

Przelew natychmiastowy online:

Dzięki wybraniu tej formy płatności już po kilku minutach od momentu zapłaty otrzymają Państwo potwierdzenie, że środki pojawiły się na naszym koncie. Wystarczy wybrać na liście swój bank a następnie kliknąć „zamawiam”. Zostaną Państwo przekierowani na stronę gdzie można natychmiast zapłacić za zakupy.

Płatność kartą:

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Wpłata na konto:

Po wybraniu tej opcji otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz informacją jaką kwotę należy wpłacić. Prosimy o wpisanie w temacie przelewu numeru zamówienia otrzymanego w mailu lub imienia i nazwiska. Pozwoli nam to szybko zidentyfikować Państwa wpłatę. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie wyślemy do Państwa maila z potwierdzeniem dokonania wpłaty oraz informacją o terminie wysyłki paczki.
Poniżej podajemy nasz numer konta:

MAVENTARA Marcin Pawłowski

21 2490 0005 0000 4500 2068 1079 

Pobranie przy odbiorze:

Ta forma płatności polega na dokonaniu płatności kurierowi przy odbiorze paczki, jeżeli wybrali Państwo opcję „pobranie przy odbiorze”, lub przy opcji „odbiór osobisty” zapłacie za towar na miejscu wydania paczki.